Ceník

Karibská sezóna začíná 1. listopadu a končí 31. května. Avšak na vaše přání vyplujeme v termínu i mimo sezónu.

Uvedené ceny platí pro 14-ti denní plavbu. Nalodění první den je možné od 18:00 hodin a vylodění poslední den do 10:00 hodin místního času. Ceny se liší podle počtu osob na palubě lodi. Vždy si pronajímáte celou loď a záleží jen na vás, v kolika osobách pojedete.

Pro volné termíny se podívejte do záložky "Termíny", nebo nás kontaktujte.

Počet osob na palubě

Celková cena

5 - 6 osob

206.700 Kč  

1 - 4 osoby

152.100 Kč  

Platby a storno poplatky. Po rezervaci vámi vybraného termínu je nutné do 7 dnů složit zálohu ve výši 30 % ceny pronájmu lodě. Doplatek ceny pronájmu lodě je nutné složit nejpozději 30 dnů před nástupem na loď. Storno pronájmu jachty se řídí následujícími podmínkami: 0 až 30 dnů před počátkem plavby jsou storno poplatky ve výši 100 % ceny pronájmu lodi, 31 a více dnů před počátkem plavby jsou storno poplatky rovny výši složené zálohy. V případě, že se zájemce nemůže zúčastnit plavby osobně, je možné převést účast na lodi na další osobu bez manipulačního poplatku.

Cena zahrnuje: Služby kapitána a hostesky; stravu – snídaně a večeře formou polopenze (mimo závěrečné večeře, která bude v restauraci na účet hostů); káva, čaj a sirup do vody neomezeně (budete mít k dispozici jednu přihrádku v lednici pro uložení svých zásob, kuchyni k vaření vlastních pokrmů na sporáku však využít nemůžete); tlumočení a průvodcovské služby (hosté se při průvodcování postarají o kapitána a hostesku); využití venkovního grilu; závěrečný úklid lodě; ložní prádlo - povlečení, polštáře, přikrývky (ložní prádlo je určeno jen pro spaní v kajutách); plyn; člun pro přepravu na břeh; mořský kajak; wake board s možností jízdy za naším člunem; použití rybářského vybavení.

Cena nezahrnuje: Dopravu, přístavní a celní poplatky, pohonné hmoty, stravu na pevnině, pitnou vodu, alkoholické a nealkoholické nápoje.
Letenka – cca 17.000 - 25.000 Kč
Přístavní a celní poplatky, pohonné hmoty a pitná voda – cca 500 Euro/14 dní/loď.

Ručníky a osušky nejsou k dispozici.