Nabídka služeb

Nabízíme vám pronájem jachty v Karibiku, kterou u běžných charterových společností nenajdete.

V první řadě se o vaše pohodlí stará posádka lodě, to znamená, že vy se nemusíte účastnit žádných manévrů při plavbě samotné, pokud nebudete sami chtít. Totéž platí po zakotvení: zatím co vy se například koupete v moři, my vám již chystáme občerstvení. (V průběhu vaší dovolené se staráme o vaše stravování v podobě polopenze.)

Plavbu  Karibikem si na naší jachtě můžete zvolit sami. Výhodu též přináší to, že na všem se domlouváte přímo s kapitánem lodě, který vám pomůže ochotně najít nejlepší plán cesty.

Standardně nabízíme 14denní plavbu z Martiniku a zpět (více v Možnosti cest). Po osobní domluvě ale mohou být plavby kratší – od jednoho dne, nebo delší, a to neomezeně.

Samozřejmostí je to, že plavbu samotnou přizpůsobíme vašim zálibám. Karibik nabídne pro každého něco – od příjemného jachtingu ve vodách Karibského moře, přes šnorchlování na korálových útesech, rybaření, kiteboardingu, potápění, výletů do džungle, až po lenošení na krásných liduprázdných plážích… A mnoho dalších zážitků...

  

 

 

Aktuality Southern Fox

Aktuality

9.6.2017

Podívejte se jaké zajímavé akce a nabídky jsme pro vás připravili...

Zahájili jsme prodej termínů sezony 2017 - 2018.

archiv

Fotografie jachty Southern Fox

Salon a prostřeno na večeři

 

TOPlist