Dovolená na jachtě v Karibiku

Nabízíme vám pronájem jachty v Karibiku, kterou u běžných charterových společností nenajdete.

V první řadě se o vaše pohodlí stará posádka lodě - kapitán a hosteska. Během plavby se nemusíte starat o obsluhu lodě či plachet, pouze si užíváte klid a krásu moře při plachtění. Pokud máte zájem naučit se obsluhovat loď, rádi vás do činnosti zapojíme. V průběhu vaší dovolené se staráme o vaše stravování v podobě polopenze.

  

Plavbu  Karibikem si na naší jachtě můžete zvolit sami. Výhodu též přináší to, že na všem se domlouváte přímo s kapitánem lodě, který vám pomůže ochotně najít nejlepší plán cesty.

Standardně nabízíme 14-ti denní plavbu z Martiniku a zpět (více v "Možnosti cest"). Po osobní domluvě ale mohou být plavby kratší – od jednoho dne, nebo delší, a to neomezeně.

Samozřejmostí je to, že plavbu samotnou přizpůsobíme vašim zálibám. Karibik nabídne pro každého něco – od příjemného jachtingu ve vodách Karibského moře, přes šnorchlování na korálových útesech, rybaření, kiteboardingu, potápění, výletů do džungle, až po lenošení na krásných liduprázdných plážích… A mnoho dalších zážitků...