O naší jachtě

Naše jachtaje unikátní… Kvality jachty Southern Fox snad ocení každý. Jachta, kterou vám nabízíme my, nenabízí žádné běžné chartrové spolčenosti. Southern Fox má duši, domácí atmosféru a krásu klasické lodi.

Jedná se o dvojstěžník – ketch, který ale díky své velikosti nabídne pohodlí pro každého hosta.

Jedná se o majitelskou verzi jachty.

Jachta na délku měří více jak 17 m (57 ft), na šířku v nejširší části má 4,8 m a nabízí dvě samostatné kajuty, prostorný salon s možností dvou lůžek, dvě koupelny s vlastní toaletou a samostatnou kajutu pro posádku.

V zadní části jachty je prostorná hlavní kajuta s klasickým dvojlůžkem (140 x 190 cm), se vstupem do salonu nebo s vlastním schodištěm do kokpitu, s koupelnou, kde je zvlášť toaleta a sprchový kout. Dostatek úložného prostoru je zde též samozřejmostí.

V centrální části jachty se nachází luxusní salon a kuchyně. V saloně jsou umístěny dvě velké pohovky, na kterých je možné přespat (v případě obsazenosti šesti hosty), jídelní stůl, navigační a mapový stolek. Salon má taktéž svou vlastní klimatizační jednotku. V přední části salonu, před vstupem do příďové kajuty, je umístěna druhá koupelna s toaletou a se sprchou.

 

V přední části naleznete druhou dvoulůžkovou kajutu s přímým vstupem do salonu, která taktéž nabízí dostatek soukromí, pohodlí i úložného prostoru.

 

 

 

 

  

 

 

Aktuality Southern Fox

Aktuality

9.6.2017

Podívejte se jaké zajímavé akce a nabídky jsme pro vás připravili...

Zahájili jsme prodej termínů sezony 2017 - 2018.

archiv

Fotografie jachty Southern Fox

Jachta Southern Fox

 

TOPlist