O naší jachtě

Naše jachta je unikátní… Kvality jachty Southern Fox snad ocení každý. Jachta, kterou vám nabízíme my, nenabízí žádné běžné chartrové spolčenosti. Southern Fox má duši, domácí atmosféru a krásu klasické lodi.

Jedná se o dvojstěžník – ketch, který díky své velikosti nabídne pohodlí pro každého hosta.

Jedná se o majitelskou verzi jachty.

Jachta na délku měří více jak 17 m (57 ft), na šířku v nejširší části má 4,8 m a nabízí dvě samostatné kajuty, prostorný salon s možností dvou lůžek, dvě koupelny s vlastní toaletou a samostatnou kajutu pro posádku.

V zadní části jachty je prostorná hlavní kajuta s klasickým dvojlůžkem (140 x 190 cm), se vstupem do salonu a vlastním schodištěm do kokpitu, a plně vybavenou koupelnou (zde je zvlášť toaleta a sprchový kout). Dostatek úložného prostoru je zde též samozřejmostí.

V centrální části jachty se nachází prostorný salon a kuchyně. V saloně jsou umístěny dvě velké pohovky, na kterých je možné přespat (v případě obsazenosti šesti hosty), jídelní stůl, navigační a mapový stolek. Salon má taktéž svou vlastní klimatizační jednotku. V přední části salonu, před vstupem do příďové kajuty, je umístěna druhá koupelna s toaletou a se sprchou.

V přední části naleznete druhou dvoulůžkovou kajutu s přímým vstupem do salonu, která taktéž nabízí dostatek soukromí, pohodlí i úložného prostoru.

 

 

 

 

  

 

 

Aktuality Southern Fox

Aktuality

18.1.2018

Jednosměrná plavba Guadeloupe - Martnik! 

V termínu od 24.3. do 7.4. 2018 poplujeme z Guadeloupe na Martnik. Zájemci získají více informací na telefonním čísle 728 134 795 či na emailu southernfox.boat@gmail.com

archiv

Fotografie jachty Southern Fox

Zadní koupelna

 

TOPlist